سلام خدمت مخاطبين سایت اخبار دیجیتال در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

با سرویس امتیاز می‌توانید مجانی خرید کنید. امتیاز، پیشنهادهایی را به شما می‌دهد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید جایزه بگیرید و بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهایتان از درگاه پرداخت پذیرندگان خرید کنید.

سرویس امتیاز این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا بدون پرداخت پول با امتیازهایشان خرید کنند. در امتیاز لیستی از پیشنهادها به کاربران نشان داده می‌شود که کاربران می‌توانند به انتخاب خودشان این پیشنهادها را انجام دهند تا امتیاز جمع کنند و با امتیازهایشان از پذیرندگان خرید کنند.

امتیاز

انجام پیشنهادها خیلی آسان است؛ به‌طور مثال شما می‌توانید با نصب این اپلیکیشن، شرکت در نظرسنجی و معرفی دوستانتان امتیاز جمع کنید. حالا می‌توانید با مراجعه به پذیرندگان امتیاز، بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهای خود از آن‌ها کالا یا خدمات دریافت کنید. قابل ذکر است که عضویت در امتیاز، هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

پیشنهاد دهندگان امتیاز

در این سرویس، پیشنهاد دهندگان با توجه به نوع کسب و کار خود و هدفی که دنبال می‌کنند، پیشنهادهایی را برای کاربران ایجاد می‌کنند. کاربران می‌توانند با انجام این پیشنهادها یا معرفی آن‌ها به دوستان خود امتیازهایی که به عنوان جایزه از طرف پیشنهاددهنگان مشخص شده است را دریافت نمایند.

امتیاز

شما با استفاده از امتیازهایی که دریافت کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به لیست پذیرندگان یا هر وب سایت یا اپلیکیشنی که نشان امتیاز را قرار داده است خرید انجام دهید.

پذیرندگان

پذیرندگان امتیاز با ایجاد درگاه پرداخت، از کاربران به جای پول امتیاز دریافت می‌کنند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه می‌دهند. در این روش، کاربران انگیزه بیشتری برای خرید از شما پیدا می‌کنند؛ زیرا به ازای دریافت کالا یا خدمات شما به درگاه پرداخت بانکی وارد نمی‌شوند و پولی پرداخت نخواهند کرد. این روش پرداخت، مناسب پرداخت‌های کوچک و متوسط است.

امتیاز فرصتی مناسب برای برنامه‌های تلفن همراه، فروشگاه‌های اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین است تا به اهداف بازاریابی‌شان دست پیدا کنند و کاربرانی راضی و خوشحال داشته باشند.

پایان رپورتاژ آگهی /.


شما مخاطبين عزيز سايت اخبار دیجیتال از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت اخبار دیجیتال

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها