نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

سلام خدمت مخاطبين سایت اخبار دیجیتال در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

سردار حمیدی، فرمانده پلیس راه ناجا اظهار کرد دولت طبق قانون وظیفه دارد خودروی ایمن به مردم تحویل دهد، اما با تعرفه‌هایی که می‌گذارد مردم را مجبور کرده خودروی بنجل سوار شوند.

سردار محمد حسین حمیدی، فرمانده پلیس راه نیروی انتظامی ایران در جریان جلسه کمیسیون اجرایی ایمنی و حمل و نقل استان سیستان و بلوچستان از سیاست‌های دولت در خصوص بازار خودروهای وارداتی و صنعت خودروسازی داخلی انتقاد کرد. وی در این جلسه گفت اگر دنیا در صنعت خودروسازی پیشرفت کرده به این خاطر بوده که برای خودروهای استاندارد و با کیفیت، یارانه و هزینه پرداخت کرده است. وی در ادامه افزود فکر می‌کنم دولت زورش به خودروسازها نمی‌رسد و هر زمانی هم که دست روی خودروسازها می‌گذارد اوضاع را بدتر می‌کند. من به یکی از دوستان دولتی گفتم اگر شما سیستم خودرو را رها کنید شاید ما موفق‌تر باشیم و هر وقت شما سراغ خودرو می‌روید وضع بدتر می‌شود.

به گفته سردار حمیدی، اگر دنیا امروز در حوزه خودرو پیشرفت کرده به این خاطر است که دولت‌ها برای خودروی ایمن یارانه می‌دهند و از ابزار حقوقی برای ایمن‌سازی و استاندارد کردن خودروها استفاده می‌کنند. کشورهای دنیا با ابزارهای بیمه و افزایش هزینه‌های نگهداری نسبت به خودروی ناایمن برخورد می‌کنند، اما در کشور ما کاملا در خلاف جهت این موضوع است.

دولت وظیفه دارد خودروی ایمن به مردم تحویل دهد

فرمانده پلیس راه ناجا در ادامه اضافه کرد:

دولت طبق قانون وظیفه دارد خودروی ایمن به مردم تحویل دهد، اما خود تصمیم می‌گیرد و تعرفه‌ای می‌گذارد که قیمت خودروهای استاندارد و سالم سرسام‌آور می‌شود و دیگر قشر ضعیف و متوسط جامعه نمی‌توانند خودروی استاندارد و ایمن سوار شوند و مجبورند خودروی بنجل وارداتی یا غیر استاندارد تولید داخلی استفاده کنند. به همین دلیل ما شاهد هستیم هر وقت خودرو از جاده خارج می‌شود تمام سرنشینانش کشته می‌شوند.


شما مخاطبين عزيز سايت اخبار دیجیتال از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت اخبار دیجیتال

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها